Detské tapety na stenu, pomocou ktorých vyčaríte izbu snov!

Kategórie
 
 
 
 
 

Detské tapety na stenu, pomocou ktorých vyčaríte izbu snov!

Zariaďujete deťom izbičku a chcete, aby bola útulná? Chcete vytvoriť deťom dokonalé prostredie na hranie, relax a neskôr aj písanie domácich úloh? Ak detskú izbu pripravujete od začiatku a váhate medzi klasickou vymaľovanou miestnosťou alebo tapetou, tak vyskúšajte skombinovať oboje. Detské tapety na stenu dokážu urobiť aj z obyčajnej izby ríšu snov!

Celé Bambuľkovo neustále myslí na tých najmenších. Chceme, aby bol ich život veselý a hravý. Do našej ponuky sme preto zaradili aj krásne detské tapety na stenu. Rodičia si môžu vyberať z viacerých prevedení vhodných ako pre dievčenskú, tak i chlapčenskú izbu. Ale prečo prinášame okrem hračiek a potrieb aj tapety? Nuž, detská tapeta pomáha izbu zútulniť a v neposlednom rade rozvíja detskú predstavivosť. Dokonca niektorí rodičia tvrdia, že vďaka veselej tapete sa ich deti prestali báť zaspávať samé. Naozaj je veľmi dôležité, ako bude detská izba vo finále vyzerať, pretože deti vnímajú okolie už od veľmi útleho veku. Nech už zariaďujete izbu pre bábätko, predškoláka alebo staršie dieťa, vždy je dôležité myslieť na to, ako sa v ňom bude cítiť.

Biele steny v detskej izbe sú nudné - už stačilo!

Každé dieťatko si zaslúži vyrastať obklopené krásnymi vecami. Začnite v izbičke stenami, ktoré rozhodne nenechajte úplne biele. Je to proste nuda. Doprajte vášmu dieťaťu to, čo ste vy nemali a možno ste si to priali. Vyberte spolu s ratolesťami tie najkrajšie detské tapety a nechajte steny izby, nech sa rozohrajú všetkými farbami. Dovoľte, nech izbou poletujú motýle, tancujú princezné, jazdia farebná auta alebo cválajú majestátne kone. Detské tapety na celú stenu dokážu interiér nádherne oživiť a vykúzlia úsmev na tvári vašich detí. Pozrite sa na niekoľko z nich, ktoré sme pre vás vybrali.

3 tipy na originálne 3D detské tapety na stenu

  1. Tapeta Rozprávkové princezné pre dievčatá

Vďaka rozprávkovej tapete bude v izbe prebývať 5 princezničiek – 4 princezné na tapete a 1 vaša malá princezná, ktorá sa v izbe bude cítiť doslova ako na hrade! Táto tapeta do dievčenskej izby pokryje rozmer 243,84 x 304,80cm a skladá sa z 12 častí.

  1. Tapeta Autá pre chlapcov

Snáď neexistuje chlapec, ktorý by nemiloval animovaný film Autá od Pixaru. Všetci majú radi rýchle autá, no a práve z tohto detského filmu sú na tapete vyobrazení hlavní hrdinovia. Walltastic® detská tapeta Autá pokryje rovnakú veľkú plochu (243,84 x 304,80 cm).

  1. Detská tapeta Zvieratá v lese

Originálna tapeta do chlapčenskej i dievčenskej izby, necháme na vás, komu ňou skrášlite izbu. Deti by mali zvieratká spoznávať už od útleho veku. Umožnite im touto hravou a príjemnou formou spoznať všetky lesné zvieratká – jelene, líšky, jazvečíkov či veveričky!

Cenovo dostupné a zdravotne nezávadné

Detské tapety na stenu sú zhotovené najmä z papiera, a to kvôli ich finančnej nenáročnosti.  Cena za tapetu v našej ponuke sa pohybuje už od necelých 40 €. Po čase sa totiž dieťaťu môžu zmeniť záujmy, obľúbeného hrdinu vymenia za iného a budú chcieť vymeniť aj tapetu. Môže sa tiež stať, že menšie deti v predškolskom veku tapetu pokreslia a počmárajú. Pri drahých tapetách by vás to zrejme mrzelo viac. Nedá sa na nich kvôli tomu nahnevať, preto keď dieťatko zničí lacnejšiu dekoráciu, nemá to taký dopad na našu nervovú sústavu. ???? Všetky tapety do detskej izby spĺňajú náročné požiadavky na zdravotnú nezávadnosť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia