Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Tipy na vianočné darčeky

Jeseň sa prehupla do svojej druhej polovice a nezadržateľne sa blížia Vianoce. Tí zodpovednejší už premýšľajú, čím by potešili svojich blízkych a intuitívne nakúkajú do výkladov v obchodoch. Ak patríte medzi nich a hľadáte ideálny darček na Vianoce pre svoje ratolesti, tak ste tu správne.

 

Autodráha pre deti - nestarnúca hračka, ktorá neomrzí ani dospelých

Napriek moderným digitálnym technológiám patria autodráhy ešte stále k atraktívnym formám zábavy na dlhé zimné večery. Deti dokáže autodráha zaujať na celé hodiny a dospelí si pri nej radi zaspomínajú na vlastné detstvo. Ich výber sa značne rozšíril a dnes sú v ponuke rozličné nápadité modely. Pozrime sa, čím si táto tradičná hračka získala srdcia toľkých ľudí a aké z možností máme v ponuke dnes.

 

Školské tašky do školy pre deti - ako vybrať správne?

Ako vybrať pre svoje deti vhodnú školskú tašku? Na čom si dať záležať a čo by nemalo žiadnej školskej taške chýbať? V obrovskej záplave školských tašiek a batohov sa dnes málokto vyzná. Preto sme sa rozhodli, že vám pomôžeme a ukážeme si, čo je pri výbere dôležité.

 

 

 

Detské tapety na stenu, pomocou ktorých vyčaríte izbu snov!

Zariaďujete deťom izbičku a chcete, aby bola útulná? Chcete vytvoriť deťom dokonalé prostredie na hranie, relax a neskôr aj písanie domácich úloh? Ak detskú izbu pripravujete od začiatku a váhate medzi klasickou vymaľovanou miestnosťou alebo tapetou, tak vyskúšajte skombinovať oboje. Detské tapety na stenu dokážu urobiť aj z obyčajnej izby ríšu snov!

 

Kreatívne hračky pre dievčatá, ktoré neomrzia!

Hračky zohrávajú u detí veľmi dôležitú úlohu. Nielenže ich zabavia, ale prostredníctvom nich spoznávajú svet a učia sa novým veciam. Správna hračka by mala dieťa naučiť niečo nové a zároveň vyplniť jeho voľný čas. Deti dnes trávia veľa času za počítačom alebo s mobilom v ruke, a preto by ich mala nová hračka poriadne zaujať. Veľkej obľube sa preto tešia najmä kreatívne hračky pre dievčatá i chlapcov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia